• 1

  Witamy na stronie Partner Shipyard Sp. z o.o. - profesjonalnej, w pełni wyszkolonej i ubezpieczonej firmie rusztowaniowej

  Branże, w których działamy to m.in.:

  remonty budynków »

 • 2

  Witamy na stronie Partner Shipyard Sp. z o.o. - profesjonalnej, w pełni wyszkolonej i ubezpieczonej firmie rusztowaniowej

  Branże, w których działamy to m.in.:

  wydarzenia plenerowe »

 • 3

  Witamy na stronie Partner Shipyard Sp. z o.o. - profesjonalnej, w pełni wyszkolonej i ubezpieczonej firmie rusztowaniowej.

  Branże, w których działamy to m.in.:

  przemysł petrochemiczny »

O nas

Firma Partner Shipyard Sp z o. o. powstała w 1992 r. i od wielu lat wykonuje prace rusztowaniowe na różnych obiektach przemysłowych zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Oferta nasza obejmuje wykonanie rusztowań różnych typów, m. in. Jezdne, podwieszane i fasadowe. Dzięki dużemu zróżnicowaniu oferty jesteśmy w stanie usatysfakcjonować bardzo szerokie grono klientów. Zapewniamy rozwiązania optymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Wszystkie proponowane przez nas produkty spełniają wymagania niezbędne do używania ich zgodnie z obowiązującymi przepisami w różnych krajach UE.
Zdobyte doświadczenie, kadra kierownicza oraz zatrudniani przez nas fachowcy, gwarantują bardzo dobrą jakość prac oraz terminowość, rzetelność i elastyczność.
Kluczowym elementem naszej działalności jest dbałość o bezpieczeństwo pracy. Posiadamy certyfikat ISO 9001.

Dlaczego warto wybrać Partner Shipyard

 • Profesjonalnie, w pełni wyszkolenie monteży rusztowań
 • Zapewniona ocena ryzyka
 • Certyfikat ISO 9001 w Niemczech 
 • Specjalizujemy się w montażu rusztowań wszystkich kształtów i rozmiarów
 • Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza.
Nasz dział obsługi klienta nie ma sobie równych, bez względu na to, jaki typ rusztownia jest zamawiany.  Zapewniamy bezpłatną wycenę uwzględniającą wizytę na miejscu montażu – jeśli zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi z naszych prac i nawiązania kontaktu z nami.

Kontakt

Partner Shipyard sp. z o.o.
ul. Jasienicka 5A, 72-010 Police

Tel. kom.: +48 660 754 452
Tel.: +48 91 317 12 59